Canlı Chat

topluchat.com

Sohbet, Muhabbet ve Chat Siteleri

Toplu Chat online chat yapmanız için ücret ödemeden sohbet odalarına girebilir, tamamen ücretsiz canlı sohbet ve eşsiz konsepti ile rakipleri arasında fark yaratan olmayı başarmış bir chat sitesidir.


Mobil Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Siteleri

  • by
Mobil Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet,Mobil Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Siteleri,Mobil Chat Odaları,Mobil Chat Siteleri NET,CET,SOHBET,CHAT Türkiye arkadaşlık siteleri mobil hizmetleri biz mekan olarak topluchat.COM muhabbet sitesiyiz Dünyadaki tüm ülkelere ülkelerde tasayan insanlara ev sahipliği yapan toplusohbet sitesi tüm ziyaretçilerimizin hepside aynı odada bölünmeden toplu halde yazışmaktalar.

Bugün günlerden 28 ekim 2019 az önce haberlerde duydum bazı ülkelere siber saldırı olmuş hemde çok kişi tarafından çok bölgeden siber saldırısı yapılan ülkeler arasında Türkiyede bulunuyormuş sipker uyarı yapıyor telefonlarınıza indiriginiz programlara dikkat edin ve şifrelerinizi degiştirin diye acaba daha ne gibi tehlikele oluştu bu saldırı ile birlikte çok merak ediyorum ve bunu yapmalarındaki amaç nedir neyi hedeflediler.

Görünüşe göre yinede yaptıkları bu eylemde pek basarılı olmuş sayılmazlar nereden bildigimi sorarsanız masallah sohbet sitemiz topluchat.Com bugün her zamankinden dahada canlı ve ziyaretçi yogunluğuda her zamankinden daha fazla oldugu gözden kaçmamakta şükür diyelim ve basarılı olmamalarından dolayı mutluyuz diye biliriz hazır siber saldırıdan söz etmişken ben ve benim gibi merak eden arkadaslarımıza bu kkonu hakkında kısa bilgi verelim.

Sanal Saldırılar, Siber Saldırılar

Özellikle son yıllarda teknoloji inanılmaz  bir hızla ilerlemekte ve bunun bir sonucu olarak da internet ortamlarında bazı sorunlar artmaktadır. Bu olaylardan bir tanesi de siber saldırı yani başka bir deyişle sanal saldırıdır. Siber saldırı çok çeşitli yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Solucanlar, trojenler, virüs indirmesine olanak tanıyan sahte mailler ve çeşitli yöntemlerle her gün yüz binlerce siber saldırı gerçekleştirilmektedir.

Siber saldırıların sonuçları tahmin ettiğimizden de büyük olabilir.Sanal saldırılar Siber saldırılar bilgisayar ve İnternet alanında işi bilen uzman kişiler tarafından devlet, polis, jandarma, banka veya şahısların bilgisayar sistemlerine, hesaplarına zarar vermek amacıyla gerçekleştirilen bir çeşit elektronik saldırı biçimidir yani buradaki saldırıda amaç belli tamda türkiyenin içinde bulundugu durum esnasında belkide bir şeylere engel olmak devlet sırlarına ulasmak amacıylada yapılmıs olabilir neyse  bu ne ilk nede son olacak teknelojinin avantajlarından  bu sekilde faydalanan insanlarda bulunuyor demekki.

Mobil Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir